Par mums

“Imlitex Agro” ir specializēts lauksaimniecības sektora izejvielu tirdzniecības sabiedrība, kas piegādā visas galvenās nozarē izmantotās izejvielas un iepērk izaudzēto graudu ražu.

“Imlitex Agro” ir vienas no lielākās Baltijas valstīs izejvielu piegādes grupas „Imlitex Holdings” daļa. Uzņēmumi “Imlitex Holdings” saviem klientiem visā Eiropā piegādā vairāk nekā 4000 nosaukumu izejvielu, veic loģistikas, transportēšanas, finansēšanas un citus pakalpojumus, nodrošina biznesa uzņēmumus ar elektroenerģiju, gāzi un citiem energoresursiem.

Visi “Imlitex” grupas uzņēmumi veicina biznesa modeli, kura pamatā ir atklātas un godīgas partnerattiecības. Mūsu vērtības: kopīgums, uzticamība un radošums. Tāpēc “Imlitex Agro” galvenais mērķis ir draudzīgas attiecības ar katru lauksaimnieku un abpusēji izdevīgas partnerattiecības.

Lauksaimniekiem mēs piegādājam vairāk nekā 300 dažādas lauksaimniecības izejvielas, ko izmanto augkopības, piena ražošanas saimniecības, lopkopības un jauktajās saimniecībās. Mēs piegādājam elektroenerģiju, dabasgāzi, piedāvājam graudu uzglabāšanas un transportēšanas pakalpojumus. Pastāvīgajiem klientiem mēs dodam iespēju veikt apmaiņu, kur degviela, mēslojums, elektrība un citi svarīgi produkti tiek piegādāti visa gada garumā, un maksājums tiek pieņemts graudos.

Sabiedrība iepērk graudusRīgas ostā esošajā kravas terminālī.

Mēs esam “ORLEN LIETUVA” AB tirdzniecības pārstāvis marķētās dīzeļdegvielas tirdzniecībā. Lauksaimniekiem mēs piegādājam dīzeļdegvielu, marķētu dīzeļdegvielu lauksaimniecībai un apkurei paredzētu krāsns kurināmo.

Mēs pārstāvam pasaulē labi zināmu kaļķa mēslojuma ražotāju “LHOIST”, kas piegādā granulētu kaļķa mēslojumu. Mums vienīgiem tirgū ir oksīda formas granulēts kaļķa mēslojums, ko var viegli izkliedēt ar mēslojuma izkliedētāju. Mēslošanas līdzekļus mēs eksportējam uz Čehiju, Slovākiju, Austriju, Franciju, Beļģiju, Dāniju, Vāciju un Lielbritāniju.

Barības izejvielu sektorā mēs esam viens no lielākajiem piegādātājiem Baltijas valstīs. Produktu grozā mums ir visi nepieciešamie ingredienti barības un premiksu ražošanai. Mēs eksportējam barības izejvielas uz Poliju, Latviju, Igauniju, Ungāriju, Rumāniju, Horvātiju, Slovēniju, Itāliju, Dāniju, Slovākiju un Čehiju.